Informacje o sklepie

Informacje o aptece internetowej


Apteka internetowa mamyniskieceny.com funkcjonuje w oparciu o aptekę ogólnodostępną Mamy Niskie Ceny prowadzoną przez firmę Gratias Ago sp. z o. o., założoną w 2013 r. w Lublinie. Przez lata pracy apteka ogólnodostępna zyskała wiernych Klientów, zdobyła szerokie doświadczenie i wiedzę o potrzebach zdrowotnych społeczeństwa, zabezpieczając Ich potrzeby przez posiadanie szerokiego asortymentu preparatów leczniczych. Jesteśmy firmą rodzinną bez udziału kapitału zagranicznego i staramy się sprostać dzisiejszym wyzwaniom stojącymi przed apteką internetową.

Chcemy zdobytym doświadczeniem dzielić się z nowymi klientami odwiedzającymi naszą aptekę internetową. Chętnie odpowiemy na Państwa problemy zdrowotne i podzielimy się naszą wiedzą tak aby nieść pomoc w czasie choroby, ale także, aby przeciwdziałać powstawaniu schorzeń i utrzymywać organizm w zdrowiu psycho-fizycznym.

Dołożymy wszelkich starań, aby każdy polecany produkt posiadał wyczerpujący i zrozumiały dla Państwa opis pozwalający na świadome zastosowanie preparatu.  Pragniemy wszystkich Klientów apteki otoczyć swoją życzliwością i pomóc Im w uzyskaniu jak najlepszego zdrowia.

Cały asortyment apteki internetowej jest zakupiony w znanych, sprawdzonych hurtowniach farmaceutycznych oraz bezpośrednio u producentów co sprawia, że nasze preparaty są oryginalne i podlegają rygorom ustalonym dla preparatów stosowanych w ochronie zdrowia. Apteka internetowa prowadzona jest zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i gwarantuje bezpieczne przechowywanie danych osobowych i innych informacji przekazywanych przez Naszych Klientów podczas  kontaktu z apteką.
Dostęp do treści zawartych na stronach apteki internetowej mają Państwo przez 24 godziny na dobę.

Prowadzona przez nas apteka stacjonarna mieści się w Lublinie przy Nadbystrzyckiej 8.,tel. 81 443 72 00, czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 20:00, w soboty od 8:00 do 16:00. 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług i odwiedzanie strony internetowej www.mamyniskieceny.com.

Z nadzieją na owocną współpracę personel apteki pozostajemy do Państwa dyspozycji.


pixel